Jednoduše nám odešlete všechny potřebné informace o daňovém přiznání přes online formulář nebo mailem.
Daňové přiznání je vypracováno skutečným účetním, na rozdíl od online aplikací, které Vám nedokážou poradit, nebo zkontrolovat správnost vyplněných údajů a zajistit korektní vypracování daňového přiznání.
Více než 1000 vypracovaných daňových přiznání a to vše online bez nutnosti někam chodit. V případě přání Vám daňové přiznání i elektronicky odešleme a vyhnete se návštěvě daňového úřadu.
Elektronické podání odkladu a ostatních dokumentů. Mimo jiné Vám budeme monitorovat Vaši komunikaci a přepošleme Vám dokumenty, které elektronicky obdržíte. Nemusíte ztrácet čas náročnou instalací podpisových certifikátů a aplikací. Veškerá daňová přiznání jsou kontrolována přes formuláře vydané finanční správou, takže garantujeme správnost vyplnění daňového přiznání.
K vypracování daňového přiznání stačí vyplnit náš online formulář, kde krok za krokem odpovídáte na otázky a vyplňujete údaje o příjmu. Samozřejmě máte možnost nahrát údaje o příjmu.
V takovém případě máte možnost nás kontaktovat telefonicky, kde Vám bude vysvětlen přesný postup a zadání všech potřebných dokumentů. Výhodou je i bezplatná konzultace Vaší životní situace, kde Vám poradíme, jak nejlépe optimalizovat Vaše daně.
Daňové přiznání za Vás podáme elektronicky, stačí když nás zmocníte a o vše se postaráme za Vás.
Po úspěšné autorizaci, budeme schopni Vám odeslat daňové přiznání online přímo na finanční správu. Mimo jiné víme odeslat i ostatní dokumenty jako odklad daňového přiznání, nebo žádost o výpis stavu účtu pro účely banky, nebo jiné orgány. Kromě toho monitorujeme schránku zpráv a když obdržíte dokument z finanční zprávy, tak Vám jej přepošleme. Tuto službu ocení hlavně živnostníci a ti co nejsou počítačoví experti.
Služba je určena pro všechny fyzické osoby, které potřebují poslat daňové přiznání. Jde hlavně o zaměstnance, kteří měli v průběhu roku více příjmů a zaměstnavatel jim nedokáže vypracovat daňové přiznání. Dále se jedná o živnostníky, kteří využívají daňovou evidenci a nebo paušální výdaje. Pak chůvičky a osobných asistentů, kteří se starají o starší osoby. Oblíbenou kategorií jsou klienti pracující v zahraničí.
Živnostníci zohledňují v daňovém přiznání, jen skutečné příjmy. To je reálně dosaženo. Pokud i vystavil fakturu a nebyla zaplacena, tak se tato faktura nepovažuje za příjem. Naopak pokud v roce 2020 živnostník obdržel příjem za fakturu vystavenou v roce 2019, je to považováno za příjem. Rovněž se zohledňují i zaplacené zdravotní a sociální pojištění. Pouze skutečné zaplacené příspěvky v daném období.
Základem je získat nad 2 207,10 a to i ze zdrojů v zahraničí pro všechny české osoby, nebo osoby zde pobývají. Druhou diskutovanou podmínkou je daňová rezidence. Ta se určuje podle životních zájmů. Životními zájmy jsou nejčastěji rodina, přátelé nebo sociální vazby a trvalé bydliště. Výborným příkladem je, když pracuji v zahraničí, ale stále se vrátím domů, protože zde mám, ženu, děti a v zahraničí jsem jen kvůli práci. Druhým případem je, že pracuji v zahraničí, ale mám tam i ženu, děti chodí do školy v zahraničí a na Slovensku chodím jen podívat rodinu na návštěvu. V druhém případě nejste rezidentem Slovenska a nejste povinen podat daňové přiznání. Ale mnoho lidí dělá pro informativní účely jako budoucí dokladování oddělaných let přes daňové přiznání.
Ano, máte pokud jste rezidentem, nebo poplatníkem Slovenska. Viz předchozí příklad výše. Dokonce můžete pobírat daňový bonus v zahraničí i na Slovensku.